Pásztó – Gyöngyössolymos

Szombat délután Pásztó csapata Gyöngyössolymost fogadta a szezon utolsó mérkőzésén.

A hazai csapat szinte teljes létszámmal képviselte magát, ezzel is “kellemes gondot” adva edzőjének, hogy milyen felállásban küldje “harcba” játékosait. Az első félidőben jó játékot mutató hazai csapat a 15. percben már 7-5-re vezetett, de ellenfelünk sajnos magához tért és a félidőt két gólos előnnyel zárta (12-14). A második félidőt a Solymos ott folytatta ahol az előzőt abbahagyta és a 15.percben már 16-22-re vezetett. A hazai csapatnak még sikerült felzárkóznia -23.perc 20-23- de a végjátékban elkövetett technikai hibák megbosszulták magukat és így a Gyöngyössolymos győzelmét hozták.(22-27). A pásztói csapat legtöbb gólt lövő játékosa Miklósi Balázs lett 8 góllal. A mérkőzés során megsérült sporttársunknak, Gyolai Richárdnak pedig jobbulást kívánunk és minél előbb gyógyuljon meg mert szükségünk van rá! HAJRÁ PÁSZTÓ!