Felsőzsolca – Pásztói KC

Ami a Veszprémnek sikerült az nekünk nem. Az első félidőben bent maradtunk az öltözőben és tíz perc alatt csak két gólt szereztünk, azután pedig rohantunk az eredmény után. A félidő eredménye 12-9, biztató volt számunkra. A második félidőben a javuló védekezés mellett , jöttek a gólok is ami szorosabbá tette a mérkőzést és a 24. percben már csak egy gól volt a hazaiak előnye. Sajnos a végjátékban egyre több hibát vétettünk amit ellenfelünk kihasznált és így megszerezték a győzelmet. Pedig erősebb kispaddal verhető a Felsőzsolca. Nem is tudom, hogy lesz-e az idényben olyan mérkőzés, amikor annyian leszünk,hogy Zsoltibá majd nem tudja eldönteni, hogy kiket hagyjon ki a jegyzőkönyvből! (A szombatiban is volt még üres hely.)